• zeevyofer

גלולות מרות לבליעה

לסיפור פול מקרטני, כפי שנחשף בבלוג שלי לראשונה בספטמבר 2019, יש השלכות רבות. בהמשך הדרך אנו צפויים לגילויים נוספים שיבהירו את אותן פינות שנותרו לא מפוענחות. ועדיין, מה שאנו יודעים כבר כעת, קשה מאוד לעיכול. את הדיווח המלא לגבי הפרטים החדשים תוכלו לקרוא בפוסט המרכזי שלי בבלוג זה: https://www.yesterday.co.il/post/%D7%A4%D7%95%D7%9C-%D7%9E%D7%A7%D7%A8%D7%98%D7%A0%D7%99-%D7%9E%D7%AA-%D7%90%D7%92%D7%93%D7%94-%D7%A9%D7%94%D7%99%D7%AA%D7%94-%D7%91%D7%90%D7%9E%D7%AA-1

כאמור, הפרטים החדשים עדיין מהווים "גלולות מרות ביותר לבליעה" עבור מעריצי הלהקה ומעריצי מקרטני (בילי שפרד) עצמו. הכוונה היא כמובן לגבי אותם אלו שבדקו את המידע החדש לעומק ומקבלים אותו, כמוני. ה"ביטלס" תמיד נחשבו לגדולים ביותר, למשפיעים ביותר, למצליחים ביותר. הלהיטים שהם כתבו ושרו שרדו את מבחן הזמן והם עדיין הפסקול של רבים מאיתנו. ומקרטני, כחלק מהצמד "לנון-מקרטני", היה ונותר גורם מוביל בסיפור הזה.

החלק האחר והגדול יותר בציבור, כשהוא נחשף למידע, לא מוכן אפילו לקבל את המצב שלפיו יש נראטיב שונה לחלוטין ממה שסיפרו לנו. הם נמצאים בסוג של DENIAL MODE, מצב הכחשה. הם גם מתעלמים מהעובדה שמי שעמד מאחורי כל הספרים\מגזינים הישנים על ה"ביטלס" ועל מקרטני, הם בדיוק אותם גורמים שהיה להם אינטרס להסתיר מהציבור את מה שקרה באמת. אותם גורמים שלטו במידע ושחררו החוצה רק את מה שהם רצו.

הנה שוב, בתמצית, מה שהמידע החדש חשף. את חלקו ניסחתי כשאלות, כי חלק מהחתיכות בפאזל הזה עדיין חסרות. ואולי הכותרת לרשימה הזו צריכה להיות "עשרת פרטי המידע המרכזיים החדשים" או "עשר הגלולות המרות לבליעה":

1. פול מקרטני מת והוחלף ע"י אמן אחר בספטמבר 1966. אנחנו מדברים מאז על שני אנשים שונים: פול הביולוגי מול בילי שפרד המחליף. כל זה הוסתר מהציבור במשך עשרות שנים, עד שבסביבות 2006 החלה חשיפה הדרגתית ומעט מעורפלת למה שקרה באמת. החשיפה נמשכת עד היום דרך סרטונים באינטרנט וכמובן בעזרת ספר הזיכרונות של פול\בילי.

2. מה קרה לפול הביולוגי? כיצד הוא מת, בתאונת דרכים מקרית או אולי באופן אחר? האם המוות שלו היה מתוכנן? ואיפה בדיוק הוא קבור? או שאולי הוא רק "הוזז מהמקום", כלומר הודח מהלהקה ומסתובב עדיין בעולמנו תחת זהות אחרת?

3. כיצד בדיוק הוברג המחליף בילי שפרד ללהקה וכמה זמן מראש הוא הוכן לתפקיד?

4. ה"ביטלס", ככל הנראה, לא היו להקה טבעית. כלומר, זה לא באמת ש-4 חברים מליברפול (או 6, אם סופרים גם את החברים הזמניים סטיוארט סת'קליף ופיט בסט) הקימו להקה יום אחד ואז הפכו ללהקה המצליחה ביותר בהיסטוריה רק בזכות הכישרון שלהם והשירים האדירים שהם כתבו. מנקודה מסוימת בזמן, הם הובלו להצלחה אדירה בעזרת גורמים רבי-השפעה מבחוץ.

5. ה"ביטלס" היו חלק מתופעה של SOCIAL ENGINEERING. הנדסה חברתית של ההמונים. אותם גורמים חיצוניים (ראו סעיף 9) השתמשו בלהקה על מנת לקדם אג'נדות כלל-עולמיות ובעיקר על מנת להיאבק בדת הנצרות ומאמיניה.

6. תעשיית המוזיקה, לפחות בשנות השישים והשבעים, היתה נשלטת כמעט לחלוטין. לא היו כמעט הצלחות מקריות.

7. חלק גדול מהשירים של ה"ביטלס", החל מ-1967, כוללים רמזים רבים למה שקרה, כלומר מרמזים על מותו והחלפתו של פול הביולוגי. עכשיו כבר לא צריך לנחש יותר למה התכוונו לנון, מקרטני וגם ג'ורג' האריסון, כי ההסברים לטקסטים השונים נמצאים בספר "זיכרונותיו של בילי שירס".

8. רמזים נוספים נמצאים בסרטים של הלהקה מ-1967 ואילך, בסרטוני הוידאו לשירים, מעל גבי עטיפות התקליטים וכך גם לאורך הקריירה של פול\בילי עם להקה "כנפיים" וכסולן.

9. הגורמים החיצוניים המוזכרים בסיפור, החבורות הסודיות שהם "הבונים החופשיים" ו"האילומינאטי", משכו בחוטים מאחורי הקלעים. גם כאן עדיין רב הנסתר על הגלוי.

10. כל המעורבים בסיפור, אלו שעדיין בחיים, חתומים על הסכמי סודיות. ועדיין לאחר כל כך הרבה שנים, יש זליגות והמידע הפנימי דולף בחלקו החוצה. אם כך, אז מה עוד לא מספרים לנו?

נראטיב ישן מול נראטיב חדש. מה אמת ומה "פייק"? המשך יבוא.

בילי שפרד נחשף לראשונה בעטיפת סרג'נט פפר

אתמול - בלוג עולם הבידור
הבלוג מביא מבט אחר על תופעות, מגמות ואנשים בעולם הבידור מאז ועד היום. תוכלו למצוא כאן גם את הפרטים המלאים והעדכניים ביותר לגבי סיפור השמועה על מותו והחלפתו של פול מקרטני.
עופר זאבי
zeevyofer@gmail.com

©2019 by אתמול. Designed by Bella.copyz